Jak to všechno začalo?

17.05.2022

K rostlinám a přírodě vůbec máme odjakživa velmi blízko. Výlety na kole, procházky přírodou, ale i práce na zahradě a pěstování nás neskutečně baví. Rádi zdokonalujeme naší zahradu, pipláme malé rostlinky, tvarujeme stromky či bonsaje a objevujeme zajímavé rostliny.

Lavička - místo, kde rádi relaxujeme v roce 2021. Původní zarostlá vrchní část zahrady v roce 2018. Po úklidu.

Když jsme v roce 2018 začali rekonstruovat náš dům se zahradou, napadla nás myšlenka otevřít si zde i malé zahradnictví. Z původní malé zarostlé zahrádky jsme se rozhodli vybudovat prodejní a výdejní místo. Trocha kopání, drobné úpravy terénu, osazování a vzniklo vysněné malé zahradnictví. Prostor, kde si vyzvednete vaši objednávku a kde nás můžete navštívit.

Původní zarostlá zahrádka v roce 2018, která se změnila na výdejní místo. Na dalších fotografiích jsou hotové prodejní záhony.

Už nějaký čas čerpáme zkušenosti a učíme se o rostlinách, abychom se mohli se zákazníky podělit o potřebné informace a rady. Věnujeme se zejména stále zeleným rostlinám, které umí dělat radost po celý rok. Rostlinám, které jsou nenáročné, mrazuvzdorné a pokud na podzim opadají, na jaře obrazí v celé své kráse.

Ukázka rostiln z naší nabídky. Nakvetlá dlužicha "Coral forest", tvarované jehličnany v květináči a kouzelné květy Katalpy trubačovité, která zdobí i naší zahradu.

Našim cílem je nabídnout zdravé a zajímavé rostliny za dostupné ceny, protože víme, že v dnešní době se ceny rostlin v některých obchodech mohou šplhat až do astronomických výšin. Zároveň sníme o větším prodejním prostoru, abychom mohli nabídku více rozšířit. Kdoví, třeba se nám i ten další sen v budoucnu vyplní.

Děkujeme za Vás čas a pokud Vás naše malé zahradnictví zaujalo, prohlédněte si aktuální nabídku.


Zpět na články.