Zahrada KdovíkdeNaše malá okrasná zahrada vznikla roku 2018, kdy prošla kompletní rekonstrukcí. Nachází se v malé obci Vrbka nedaleko Českého středohoří. Sázení, pěstování a tvoření skalek nás nadchlo natolik, že jsme se zahradničení začali věnovat naplno a o tři roky později jsme spustili tento obchod.

I když nejsme zahradnictví v pravém slova smyslu, i u nás můžete pořídit okrasné stromky, keře, skalničky či zahradní dekorace. Věnujeme se zejména dřevinám, trvalkám, stále zeleným rostlinám, které umí dělat radost po celý rok. Velkou část rostlin pěstujeme ze semen a sazenic, které rádi vysazujeme do recyklovaných terakotových květináčů. K běžné nabídce rostlin připravujeme tvarované solitéry nebo osázené kameny. Kromě toho tvoříme nejrůznější dekorace, nejraději z recyklovaných materiálů a darů přírody.

Našim cílem je nabídnout Vám zdravé rostliny a originální dekorace, které Vám pomohou vytvořit krásný kout přírody i u Vás doma. A pokud si nevíte rady, velice rádi poradíme s výběrem rostlin.

Děkujeme za návštěvu!

Prohlédnout aktuální nabídku.

Všechny fotografie i texty podléhají autorským právům. Není dovoleno šíření obsahu bez našeho svolení.