O nás

Jsme malé venkovské zahradnictví. Nacházíme se v obci Vrbka u Budyně nad Ohří nedaleko Českého středohoří. Zahradničení, pěstování a tvoření se věnujeme již několik let. V roce 2018 jsme na kousku naší zahrady vybudovali malé prodejní a výdejní místo, kde nás můžete navštívit.

Před návštěvou si důkladně prohlédněte naši nabídku. Nejsme obří zahradnictví a nenabízíme deseti tisíce druhů rostlin. V naší nabídce naleznete okolo dvou set druhů, které jsou mezi zahradníky velmi oblíbené. Věnujeme se zejména stále zeleným rostlinám, které umí dělat radost po celý rok. Pořídíte u nás spoustu zajímavých jehličnanů, listnatých keřů, trvalek a dekorací.

Rostliny prodáváme převážně prostřednictvím našeho e-shopu. Velkou část rostlin zasíláme po celé České Republice. Kromě rostlin připravujeme tvarované solitéry a tvoříme nejrůznější dekorace. Nejraději z recyklovaných materiálů a darů přírody.

Náš obchod je určený pro všechny nadšené zahradníky a zahradnice, kteří si rádi zvelebují své zahrady nebo si chtějí vytvořit krásný kout přírody i u sebe doma.

Nenašli jste rostliny, které hledáte? Nevíte si rady s výběrem? Kontaktujte nás, pokud to bude v našich silách, velice rádi pomůžeme. Děkujeme za návštěvu!

Prohlédnout aktuální nabídku.


Všechny fotografie i texty  podléhají autorským právům. Není dovoleno šíření obsahu bez našeho svolení.