O nás

Jsme malé venkovské zahradnictví, které se nachází v obci Vrbka u Budyně nad Ohří nedaleko Českého středohoří. Zahradničení a pěstování se věnujeme již několik let. V roce 2018 jsme na kousku naší zahrady vybudovali malé prodejní a výdejní místo, kde nás můžete navštívit.

Před návštěvou si důkladně prohlédněte naši nabídku. Nejsme obří zahradnictví a nenabízíme desetitisíce druhů rostlin. V našem malém zaradnictví nabízíme okolo dvou set druhů. Pořídíte u nás zajímavé jehličnany, oblíbené listnaté keře, odolné trvalky, potřeby pro zahradu a zahradní dekorace. Věnujeme se zejména stálezeleným rostlinám, které umí dělat radost po celý rok. Kromě standartní nabídky rostlin připravujeme tvarované solitéry a tvoříme nejrůznější dekorace. Nejraději z recyklovaných materiálů a darů přírody.

Rostliny prodáváme převážně prostřednictvím našeho e-shopu. Velkou část rostlin zasíláme po celé České Republice. Náš obchod je určený pro všechny nadšené zahradníky a zahradnice, kteří si rádi zvelebují své zahrady nebo si chtějí vytvořit krásný kout přírody i u sebe doma.

Nenašli jste rostliny, které hledáte? Nevíte si rady s výběrem? Kontaktujte nás, pokud to bude v našich silách, velice rádi pomůžeme.

Děkujeme za návštěvu!

Prohlédnout aktuální nabídku.


Výběr několika zajímavých kousků z naší zahrady, které už májí svého majitele.


Náš kousek přírody...

Všechny fotografie i texty podléhají autorským právům. Není dovoleno šíření obsahu bez našeho svolení.