Zahrada Kdovíkde

Co děláme?
Prodáváme okrasné dřeviny, trvalky a ručně vyráběné dekorace. Naše zahrada je určena pro všechny, kteří rádi zahradničí a rádi si zvelebují zahradu. Rostliny nabízíme výhradně a přímo konečným uživatelům (tzn. osobám, které tyto rostliny kupují pro osobní potřebu). Neprovozujeme velkoobchod.

O nás
Naše malá okrasná zahrada vznikla v roce 2018, kdy prošla kompletní rekonstrukcí. Nachází se v malé obci Vrbka nedaleko Českého středohoří. Sázení, pěstování a tvoření skalek nás nadchlo natolik, že jsme se zahradničení a pěstování začali věnovat naplno. Tři roky jsme čerpali zkušenosti, aby jsme mohli spustit tento obchod.

I když nejsme obří zahradnictví, které nabízí desetitisíce druhů rostlin i u nás můžete pořídit spoustu zajímavých okrasných dřevin, trvalek, skalniček či dekorací. Věnujeme se zejména stálezeleným rostlinám, které umí dělat radost po celý rok. Připravujeme pro Vás nabídku zajímavých rostlin, tvarovaných solitér a osázených kamenů. Kromě toho tvoříme nejrůznější dekorace, nejraději z recyklovaných materiálů a darů přírody.

Našim cílem je nabídnout Vám zdravé rostliny a originální dekorace, které Vám pomohou vytvořit krásný kout přírody i u Vás doma. A pokud si nevíte rady, velice rádi poradíme s výběrem rostlin. Prohlédnout aktuální nabídku.

Děkujeme za návštěvu!

Všechny fotografie i texty podléhají autorským právům. Není dovoleno šíření obsahu bez našeho svolení.