Aktuality

Aktuální novinky z našeho zahradnictví.

14 4. 2024

Novinka v naší nabídce - Hortenzie Annabelle

Krásně květoucí hortenzie se sněhově bílými květy, které mohou být velké až 25cm. Tato hortenzie není náročná na pěstování a neměla by chybět v žádné okrasné zahradě.

29. 3. 2024
Zajímavost do zahrady

Máte rádi netradiční a zajímavé rostliny? Pokud ano, tak by Vám neměla uniknout kryptomérie japonská kultivar "Cristata". Mladé větvičky tohoto jehličnanu vyrůstají přirostlé k sobě a tvoří jakýsi vějíř. Tato kráska nechybí ani v naší jarní nabídce. 

1. 3. 2024
Jarní novinky

Letošní sezóna je zahájena a už se můžete těšit na několik novinek. Nově máme v nabídce elegantní pampovou trávu, netradiční jehličnan kryptomerii japonskou, kultivar "Crispa", ale třeba také jasmín nahokvětý, který kvete v zimních měsících až do brzkého jara. Přijďte nás navštívit, rádi pomůžeme s výběrem rostlin.


21.2.2024
Letošní sezónu začínáme již v únoru

Počasí nám přeje, proto letošní prodej rostlin zahajujeme o něco dříve. I letos se můžete těšit na zajímavé jehličnany, okrasné keře, trvalky i okrasné traviny. Tešíme se na Vás a přejeme Vám krásné jaro.

3. 12. 2023
Rezervace rostlin "jaro 2024"

Pokud se vám některé rostliny z naší nabídky líbí a chcete si je rezervovat již nyní na jarní sezónu, napište nám. Podrobnější informace naleznete zde.

22. 11. 2023
Vánoční papírový sortiment

Jako každí rok i letos pro Vás máme originální vánoční přáníčka, sáčky, diáře i visačky na dárky. Všechny tyto výrobky si můžete objednat až na vaši adresu. Kontaktujte nás nebo navštivte náš druhý web, kde můžete objednat přímo: www.blotamura.cz.


10. 10. 2023
Podzimní výprodej trvalek

Vážení zákazníci, s nástupem podzimu jsme zlevnili některé trvalky. Ceny začínají již od 25Kč za kus. Nabídka platí pouze do vyprodání zásob.

22. 9. 2023
Podzimní novinky

Na podzim se můžete těšit na několik novinek. Například na dechberoucí dřín japonský, vonokvětku cesmínolistou s panašovanými listy či zajímavé kultivary stříbrných smrků.

27. 8. 2023
Nově v nabídce půdokryvný mechovec

Nově v naší nabídce naleznete tuto zajímavou trvalku. Mechovec tvoří nízké a husté koberce, které krásně kontrastují s kameny ve skalce.


27. 6. 2023
Loubinec pětilistý za akční cenu

Popínavá dřevina z čeledi révovitých, lidově nazývaná jako "psí víno" je nyní za výhodnější cenu - 60Kč/kus.

6. 6. 2023
Nově v nabídce vzrostlý Lyriovník

Atraktivní Lyriovník s kouzelnými květy ve tvaru tulipánů nabízíme nyní i jako vzrostlejší strom.

18. 5. 2023
Vajgélie "Purpurea" za akční cenu

Krásně kvetoucí vajgélie je nyní za akční cenu 125Kč. Výhodně pořídíte vzrostlé kultivary "Purpurea" a "Red prince" o velikosti 40-50cm.